Безпека понад усе
Вказівки щодо безпечної роботи із продукцією компанії fischer
Безпека понад усе

Безпека понад усе!

Параметри тримкості (навантаження) і застосування, зазначені на упаковці, є тільки орієнтовними значеннями. В залежності від ступеня правильності монтажу виробів і якості будівельного матеріалу, в якому вони повинні бути закріплені, на них можуть негативно впливати умови роботи і навколишнього середовища, що, як наслідок, може привести до небезпеки для людей і пошкодження майна. Якщо ви сумніваєтеся, зверніться до спеціаліста, щоб він виконав кріплення.

Параметри різьблення гвинтів та навантаження

Значення тримкості (навантаження) були визначені компанією fischer в оптимальних умовах, таких як виконання свердління отворів і їх очищення у відповідності до приписів, правильний монтаж та використання найбільш оптимальних гвинтів у будівельних матеріалах, вільних від дефектів та спроможних нести відповідне навантаження, а також в нормальних умовах 

Якщо дюбелі постачають разом із гвинтами, то значення утримання (навантаження) застосовуються до наданої комбінації дюбелів і гвинтів.
Якщо дюбелі поставляються без гвинтів, навантаження застосовуються до рекомендованих гвинтів максимального діаметру. Гвинти меншого діаметру будуть означати менше навантаження.

Будівельні матеріали та навантаження

Будівельний матеріал, в якому знаходиться дюбель, має вирішальне значення для навантаження, яке може забезпечити дюбель. Наведені символи будівельних матеріалів вказують, для яких груп будівельних матеріалів можна використовувати дюбель. Відповідні навантаження є максимально рекомендованими навантаженнями у відповідному будівельному матеріалі.

Якщо показано комбінацію кількох будівельних матеріалів, то вказується навантаження на найслабший будівельний матеріал.

Розтягнутий бетон

Стиснений бетон

Суцільна цегла

Порожниста цегла

Силікатна суцільна цегла

Силікатна порожниста цегла

Гіпсокартон

Гіпсоволоконна плита

Деревна плита

Деревина

Ізоляційний матеріал

Точки кріплення та навантаження

Розтягувальне навантаження

Навантаження, зазначене на упаковці, застосовується тільки до однієї точки кріплення (одиночного дюбеля) і являє собою менше із значень розтягувального та поперечного навантаження.
 

Приклад:

Розтягувальне навантаження 15 кг (150 Н)

Поперечне навантаження 25 кг (250 Н)

–––––––––––––––––––––––––––

Значення навантаження на упаковці 15 кг (150 Н)

Tensile load

Поперечне навантаження

Якщо використовуються групи дюбелів (групи по 2, 4 тощо), то тримкість виробів повинна розглядатися по-різному. Якщо ви сумніваєтеся, ми рекомендуємо проконсультуватися із спеціалістом. (Див. нижче наші пропозиції щодо підтримки).

Transverse load

Кріплення рухомих вантажів

Рухомі вантажі висувають особливі вимоги до кріпильних виробів.
Перед використанням наших виробів для кріплення рухомих вантажів (наприклад, гойдалки/гамака тощо) зверніться до нашої служби технічної підтримки
 

Подальша інформація

QR Code
Доступ до всієї інформації про продукт, доступної в Інтернеті, можна отримати за допомогою відповідного QR-коду на упаковці.
Retailer
Спеціалізована компанія із продажу, в якої ви придбали свою продукцію компанії fischer, буде рада допомогти вам порадою.
Technical hotline
Якщо у вас виникнуть будь-які питання і проблеми, ви завжди можете зв'язатися з гарячою лінією Fisher із технологій застосування.
FiXperience
FiXperience, безкоштовне програмне забезпечення для оцінки розмірів для професіоналів та документи, такі як каталоги допусків, брошури та багато інших корисних відомостей, можна завантажити в нашому розділі послуг.
Apps
Додатки fisher Professional і Fisher Dübelfinder für Heimwerker доступні безкоштовно в App Store і в Google Play.
Social Media
У каналах соціальних мереж компанії fischer ви можете знайти різноманітну графічну та відео інформацію про дюбелі, а також чисельні поради та рекомендації.
sc10-cd-2